_

Jak o nás mluví klienti?

_

Klademe důraz na soukromí našich zákazníků a respektujeme jejich právo na ochranu osobních údajů. Z tohoto důvodu, i když si velice ceníme pozitivních ohlasů, nezveřejňujeme zde jména našich klientů.

Podělit se s Vámi můžeme o referenční dopis jedné zákaznice, který odráží naše zkušenosti a odbornost v oboru účetnictví.

Když jsme začali podnikat, měli jsme spoustu otázek ohledně daní a účetnictví. Byla to naše první zkušenost s oborem účetnictví, a tak jsme hledali partnera, který nám pomůže zorientovat se v tomto složitém světě. A právě Eva Fleková a její tým se stali tím nejlepším, co se nám mohlo přihodit.

Její odbornost a ochota nám pomoci byly nesmírně cenné. Navíc nejde jen o to, že nám pomáhá řešit naše daňové povinnosti. Eva Fleková – Účetnictví je součástí týmu odborníků, kteří jdou nad rámec očekávání. Kdykoliv jsme měli otázky nebo jsme potřebovali poradit ohledně naší finanční strategie, vždy nám ochotně vysvětlili a poskytli nám doporučení.

Ale nejlepší na tom je, že jsou to opravdu lidé, na které se můžete spolehnout. Důvěřujeme jim v oblasti účetnictví a víme, že to dělají s pečlivostí a profesionalitou. Cítíme se v bezpečí a klidu, protože víme, že máme partnera, který stojí za námi a stará se o naše zájmy.

Nemohli jsme si přát lepší spolupráci. Jsme vděční za všechnu pomoc, rady a podporu, kterou jsme od této úžasné firmy obdrželi. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro své daňové a účetní záležitosti, vřele můžeme doporučujeme Eva Fleková – Účetnictví Femus. Jsou to lidé, kteří opravdu rozumí své práci a zároveň si váží svých klientů. Děkujeme za všechno.

Martina Holíková
Gramata s.r.o.

Pro koho jsme pracovali?

Naši spokojení klienti

Hledáte kvalitní účetní služby?

Nabízíme profesionální účetní služby za rozumné ceny. Napište nám s poptávkou ještě dnes.